Prügimaja

Prügimaja

Temeko poolt pakutav lukustatav ning vandaalikindel prügimaja tagab puhtuse ja korra Teie maja ümber. Ühistu liikmed maksavad ainult oma maja prügiveo eest ja võõrastel ei ole võimalik Teie prügikaste kasutada.

prugimaja plekist alaosaga

Tüüp 1 prügimaja (mõõtudega 3000 x 4400mm).

Prügimaja mõõdud

Temeko poolt pakutavat maja on võimalik valmistada Tellijale sobivate mõõtudega, arvestades kõiki asukoha eripärasusi, kuid parema hinna ning rajamise kiiruse saavutamiseks oleme välja töötanud tüüpmajad:

Prügimaja 6-le prügikastile (mõõtudega 3000 x 4400mm), mõeldud kuni 160 korteriga elamule.

Prügimaja 4-le prügikastile (mõõtudega 2600 x 3100mm), mõeldud kuni 80 korteriga elamule.

Prügimaja paigaldus

Prügimaja monteeritakse paigaldusel kokku paneelidest tugevate poltliidestega ning kinnitatakse alusele kasutades kiilankruid, mis tagab vandaalikindluse. Maja paigaldus võtab aega pool päeva. Ka talveperioodil saab prügimaja paigaldada.

Konstruktsioon ja ilmastikukindlus

Prügimaja karkass on valmistatud keeviskonstruktsioonina nelikanttorudest 50×50 ning U-profiilidest 40×50. Maja külgede alumine osa ning katus on kaetud profiilplekiga. Külgede ülemine osa on täidetud tugeva stantsitud lehtvõrguga A34, mis tagab piisava õhu liikumise. Prügimaja on täieliku ilmastikukindluse saavutamiseks kuumtsingitud ning külgedel kasutatavad profiilplekid on läbinud polüestertöötluse.

Lukustus

Standard prügimaja on varustatud nn snepperlukustussüsteemiga Santos 726. Komplektina saab kaasa kolm originaalvõtit.

Lisaks on võimalik kliendil valida mitme erineva lukustussüsteemi vahel:

1. Turvalukk – eeldab igale kasutajale võtme valmistamist.

2. Luku sarjastus – prügimaja lukk sarjastatakse trepikoja ukse luku järgi. Kliendil on võimalik avada trepikoja ukse võtmega ka prügimaja uks.

3. Elektriline avamissüsteem – prügimajale paigaldatakse nn magnetiga fonolukk, mis aga eeldab elektri toomist prügimajani.

4. Jäätmekäitlus firma lukk- prügimajale paigaldatake jäätmekäitlus firma poolt pakutav lukk. Maja elanikud ei pea maksma prügimaja avamistasu.
Tüüp 2 prügimaja (mõõtudega 2600 x 3100mm), alaosa ilma profiilplekita.
Tüüp 2 prügimaja (mõõtudega 2600 x 3100mm), profiilplekiga.
Tüüp 2 prügimajad kõrvuti.

Prügikastihoidla/Jäätmemaja – tootespetsifikaat (pdf, 995 kb)

Prügikastihoidla 3100×2600 spetsifikatsioon

Hind
Küsi personaalset pakkumist!
Toodetel on 2 aastane garantii.