Välisuksed

Välisuksed

Mustamäe tee 180Välisuksed peavad vastama tunduvalt kõrgematele kriteeriumidele kui mistahes siseuksed. Arvestada tuleb nii soojapidavuse, tiheda kasutuse, võimaliku tekkiva kondentsi ja ilmastiku mõjuga metallile. Välisuste tellimisel tuleb kindlasti pöörduda kogemustega tootja poole, et vältida hilisemaid ilmastikust ja tihedast kasutusest tulenevaid komplikatsioone.

Temeko poolt toodetavate välisuste juures kasutatakse elektrotsingitud lehte. Uksed kaetakse tsinkkrundi ja struktuurse pulbervärviga, mida on võimalik valida kõigis RAL toonides. Kasutame roostevabast terasest lävepakku, et vältida lävepaku värvikulumist.

Klaasiavaga välisukse puhul kasutame parema soojapidavuse tarbeks pakettklaasi ja suurema ohutuse eesmärgil lamineeritud või karastatud klaasi. Trepikodade välisuste puhul soovitame tellida uksesulguri ja iselukustuva luku, et vältida ukse jäämist avatud asendisse. Kortermajade välisuste puhul pakume lukulahendusena ka elektrilist vasturauda või elektrilukku, millele on võimalik integreerida nn fonosüsteemi lahendus.

 

Metallukse üldine kasutus ja hooldusjuhend 2014

    Küsi lisa