• Muud metalltooted

Muud metalltooted

Toodame ja konstrueerime erinevaid metallkonstruktsioone, mille hulka kuuluvad: aknatrellid, rõdupiirded, metalltrepid, trepikäsipuud, varikatused, prügimajad ja bussiootepaviljonid. Läheneme igale kliendile personaalselt ja arvestame konkreetsete soovide, maitse ja stiiliga.

 

Aknatrellid ja rõdupiirded

DSC00386_editedMeie poolt pakutavad aknatrellid ja rõdupiirded võimaldavad Teile turvalisuse tagamisel hulgaliselt huvitavaid ja nägusaid lahendusi. Aitame leida Teile sobiva lahenduse, mis muudab Teie kodu kauniks ja omanäoliseks.

Metalltrepid ja käsipuud

muud metalltooted1

Metall on sobilik materjal kaasaegsete treppide ja käsipuude valmistamiseks. Kandva konstruktsioonina kasutame treppide ning käsipuude valmistamisel terast. Treppide astmeid on võimalik valmistada erinevatest restidest, plaatidest või ette nähes puitastmete paigaldamise valmidust. Trepipiirete täidisena võib kasutada pulktäidist, võrku või klaasi.

Metalltrepid ning käsipuud viimistletakse vastavalt tellija soovile, kas pulber- või epoksiidvärviga, välistingimustes kasutatavad metallkonstruktsioonid läbivad eelnevalt galvaniseerimise.

Varikatused

_DSC0082

Temeko toodetavad varikatused võimaldavad lisaks otstarbele ka hulgaliselt põnevaid ja nägusaid lahendusi.

Varikatused viimistletakse vastavalt tellija soovile, kas pulber- või epoksiidvärviga, välistingimustes kasutatavad metallkonstruktsioonid läbivad eelnevalt galvaniseerimise.

Läheneme igale kliendile personaalselt ja arvestame konkreetsete soovide, maitse ja stiiliga.

Varjualused

Bussiootepaviljon

Lisaks leiate meie tootevalikust ka erinevat tüüpi varjualuseid. Meie poolt toodetud varjualused on nii praktilist kui ka esteetilist funktsiooni kandvad. Olgu varjualune mõeldud sõiduki või prügikonteineri katteks, see kavandatakse alati eriprojekti põhiselt laitmatu stiili ja asjakohase otstarbega, arvestades kliendi soove ja vajadusi.

Kvaliteetsed materjalid ja teostus kannatavad põhjamaist ilmastikku, olgu selleks siis vihm, lumi, rahe või tugev tuul.

 

 

Erikonstruktsioonid

Lisaks valmistame erinevaid teraskonstruktsioone.

Kõige olulisem hea tulemuse saavutamisel on põhjalik eeltöö. Meie spetsialistid tutvuvad esmalt konkreetsete tingimustega ja töötavad välja sobilikud konstruktiivsed lahendused.

 

Aastatepikkuse töökogemusega väljakujunenud disainilahendused on meie maine kujundajaks.

Vaata pilte metallkonstruktisoonidest

Küsi lisa