Bussiootepaviljonid

Bussiootepaviljonid

bussiootepaviljonTemeko poolt valmistatav vandaalikindel tugeva konstruktsiooniga bussiootepaviljon on hõlpsasti hooldatav ja stiilse väljanägemisega. Ootepaviljon pakub ühistransporti ootavatele reisijatele mugavust ja kaitset tuule ning sademete eest.

Konstruktsioon

Bussiootepaviljoni karkass on valmistatud keevis-konstruktsioonina nelikanttorudest 50×50 ning U-profiilidest 40×50. Ootepaviljoni külgedel on kasutatud 0,7 mm ja katusel 0,5 mm profiilplekki. Täieliku ilmastikukindluse saavutamiseks on paviljon kuumtsingitud ning paigaldatavad profiilplekid on läbinud polüestertöötluse.

Bussiootepaviljoni kõrgus maapinnast on 100 mm, et tagada ootajale parem tuulevari. Istepink on valmistatud tugevatest immutatud laudisest.

Bussiootepaviljoni mõõdud

Temeko OÜ poolt pakutatavat bussiootepaviljoni on võimalik valmistada Tellijale sobivate mõõtude ja värvitoonidega, arvestades kõiki asukoha eripärasusi. Parima hinna ning rajamise kiiruse suhte saavutamiseks oleme välja töötanud tüüp-paviljonid.

Optimaalsed ühistranspordipeatuse paviljoni mõõdud :

pikkus x laius
3150 mm X 1150 mm
3150 mm X 2150 mm
4150 mm X 2150 mm

Bussiootepaviljoni paigaldus

Ootepaviljon monteeritakse paigaldusel kokku paneelidest tugevate poltliidestega ning kinnitatakse alusele kasutades kiilankruid, mis tagavad vandaalikindluse. Paviljoni on lihtne transportida ka Tallinnast kaugemale, kuna paviljon pannakse kokku valmistatud algpaneelidest kohapeal.

Täiendavalt on võimalik tellida:

  • ühistranspordipeatuse liiklusmärgi paigaldamiseks lisapost ootepaviljoni katusel;
  • erinevates värvi toonides seina-ja külgplekke;
  • ootepaviljoni konstruktsiooni külge prügikasti paigaldamist;
  • ootajate turvalisuse ja paviljoni nähtavuse tagamiseks helkurriba paigaldamist väliskabariitidele;
  • paekivikillustikust või betoonvalust paviljoni aluse tegemist.

Vaata valminud töid

Küsi lisa