Tiibväravad

Tiibväravad

Tiibväravad valmistatakse keeviskonstruktsioonina profiilterasest (üldjuhul nelikanttorudest). Täitena kasutatakse torusid, varbmaterjali, erinevaid võrke, lehtmaterjali või puitu.
Postid valmistatakse terastorudest läbimõõduga 80 kuni 150 mm või laotakse kividest terasarmatuuriga. Värava-automaatika tarbeks tuleb mõlemale värava poolele lisaks üks horisontaal.
Tiibväravaid paigaldame avadele laiusega kuni 10 m. Tiibvärava eelisteks on nende lihtsam konstruktsioon ja soodsam hind.

 

Väravate viimistlus ja lisaelemendid

Väravate liikumine tagatakse käsitsi või distantsilt juhitava väravaautomaatika abil (ohutuse tagab fotosilm). Lisaks võib kasutada fono- ja videosüsteeme, jalgväravate puhul kaugjuhitavaid elektrivasturaudu või elektrilukke. Oluline nende seadmete puhul on õige elektrijuhtmete valik ja paigaldamise täpsus.
Väravate ja aedade kõrgus piirdes on üldjuhul 1,4 kuni 1,6 m, võimalik valmistada ka kõrgemaid piirdeid. Piiretes kasutatakse balustraadina nelikanttoru või nelikantterast mõõduga 15 kuni 20 mm ja sammuga 120 kuni 160 mm, kuid on võimalik kasutada ka puitlaudist või võrktäidet. Mõistlik värava kõrgus maapinnast on üldjuhul 100 kuni 160 mm.
Kui teil on koer, siis ei tohiks kasutada piiretel teravaid otsapiike. Piirded tuleks sel juhul teha vähemalt 1,6 m kõrged ja pulgad vahega alla 120 mm. Värava vahe maapinnast peaks olema alla 120 mm.
Viimistlusena kasutatakse erinevaid ilmastikukindlaid värve, samuti pulbervärvi ja ka kuumtsinkimist. Võimalik on ka erinevate sepis- ja iluelementide kasutamine.

Metallvärava üldine kasutus- ja hooldusjuhend.

 

Meie tootevalikusse kuuluvad ttiibvaraviibväravad:

  • raami kujul
  • varbtäitega
  • keevispaneeltäitega

 

Kõik meie poolt toodetud väravad on kuumtsingitud või kuumtsingitud ja pulbervärvitud.

Nimetatud lahenduste korral anname oma toodetud tiibväravatele 3 aastase garantii!

 

 

Tiibvärava komplekt raami kujul koosneb:

  • väravaraam 40×60 või 40×40 nelikanttorust – 2 tk
  • postid 60×60; 80×80 või 100×100 nelikanttorust – 2 tk
  • reguleeritavad hinged – 4 tk
  • tabaluku aasad – 2 tk
  • maariivid – 2 tk

 

Levinumad tiibvärava laiused on: 3000 mm; 4000 mm ja 5000 mm ja kõrgusteks 1000 mm; 1200 mm; 1500 mm või 2000 mm.

Alati läheneme kliendi soovile individuaalselt, mille tulemusena valmib kõiki vajadusi ja soove arvestav kaunis ja kvaliteetne tiibvärav.

    Küsi lisa