Aiad-väravad

Aiad-väravad

metalltootedProjekteerime, kujundame, valmistame ja paigaldame erisuguseid metallaedu ja väravaid nii eramutele kui tööstus- ja laohoonetele. Toodangut iseloomustavad kliendi vajadustele vastavad originaalsed lahendused ning laialdased võimalused projektide, disaini, konstruktsiooni ja pinnakattematerjalide valikul.

Aedade erilahendused

Erilahenduse eeliseks on ainulaadne ning just Teie koduga harmoneeruv piire.

Oleme alati valmis koostöös kliendiga looma, konstrueerima, valmistama ja paigaldama originaalse ning kordumatu piirdelahenduse. Seda ülesannet aitavad täita meie konstruktorid. Aiad Nõmmel, Pirital, Kakumäel, Vanalinnas on parimateks näideteks meie tööst.

Läbimõeldult kavandatud ja korralikult ehitatud piirdeaed koos väravatega on ehteks igale eramule. See mitte ainult ei piiritle territooriumi, vaid ka tagab omanikule mugava läbipääsu ja turvalisuse. Asudes ehitama piirdeaeda, eriti aga väravaid, tuleks kindlasti pöörduda spetsialistide poole. Sealt leiate abi nii kujunduse kui ka tehnilise lahenduse osas ning väldite hilisemaid ebamugavusi.

Olenevalt hoone stiilist ja omaniku soovist, ehitatakse piirdeaed metall- või kivipostidega, puidust või metallist. Iga piirdeaia lahutamatu osa on jalg- ning sõiduvärav. Väravaid avatakse ja suletakse käsitsi või distantsjuhitava väravaautomaatikaga. Veel võivad väravate juurde kuuluda fono- ja videosüsteem ning jalgväravas kaugjuhitav elektrilukk.

Metallvärava üldine kasutus- ja hooldusjuhend

    Küsi lisa