Ehituslikud trepid

Ehituslikud trepid

Ehituslikud trepidPakume oma klientidele täislahendust tööstuslike metalltreppide valmistamisel. Meie töövõttu kuuluvad mõõdistamine, projekteerimine, valmistamine, vajadusel trepi alusvundamendi valmistamine ja trepi paigaldus. Samuti saab soovi korral juurde tellida trepi teostusmõõdistust ning kandmist asendiplaanile.

Projekteerimise faasis viiakse läbi tugevusarvutused, et tagada konstruktsiooni stabiilsus ja materjalide optimaalne kasutus. Tänu sellele saame pakkuda hea hinna ja kvaliteedi suhtega trepilahendusi.

Metalltrepi kandetaladena kasutame põhiliselt 1,5 – 3 mm plekist painutatud C karpprofiili. Käsipuu lahenduses on kasutusel vertikaal osades 20×40 ja 40×40 toru, täidis 20×20 toru ja käsipuu 25×50 toru. Samuti on võimalik muude materjalide kasutamine vastavalt etteantud projektile.
Astmetena on kasutusel metallrest- või rihvelplekist painutatud astmed. Erijuhtudel oleme kasutanud ka paksemast Lavinet võrgust valmistatud astmeid.

Välitingimustesse paigaldatavate treppide pinnaviimistluseks soovitame kasutada kuumtsinki või katmist ZINGA galvaniseerimisvedelikuga. Soovi korral on võimalik ka tooted vedel- või pulbervärvida.

Kuna pakume oma klientidele täislahendust, kuulub enamasti meie töövõttu ka trepivundamentide valmistamine ja treppide paigaldamine. Samuti teostame vajadusel vanade toodete demontaaži ja utiliseerimist.

Peale tööde teostamist esitatakse kliendile projektdokumentatsioon. Meie poolt paigaldatud toodetele kehtib 2 aastane garantii.

Vaata valminud treppe

    Küsi lisa