Metalltooted ja konstruktsioonid eritellimusel

muud metalltooted1

Metalltooted ja konstruktsioonid eritellimusel

Temeko toodab ja konstrueerib erinevaid metallkonstruktsioone, mille hulka kuuluvad aknatrellid, rõdupiirded, metalltrepid, trepikäsipuud, varikatused, prügimajad ja bussiootepaviljonid. Lähtume personaalselt iga kliendi soovidest ja vajadustest.

Aknatrellid ja rõdupiirded

Meie poolt pakutavad aknatrellid ja rõdupiirded võimaldavad Teile turvalisuse tagamisel hulgaliselt huvitavaid ja nägusaid lahendusi. Aitame leida Teile sobiva lahenduse, mis muudab Teie kodu kauniks ja omanäoliseks.

Erikonstruktsioonid

Lisaks valmistab Temeko erinevaid teraskonstruktsioone.

Kõige olulisem hea tulemuse saavutamisel on põhjalik eeltöö.  Temeko spetsalistid tutvuvad esmalt konkreetsete tingimustega ning töötavad välja sobilikud konstruktiivsed lahendused.

Metalltrepid ja käsipuud

Metall on sobilik materjal kaasaegsete treppide ning käsipuude valmistamiseks. Kandva konstruktsioonina kasutame treppide ja käsipuude valmistamisel terast. Treppide astmeid on võimalik valmistada erinevatest restidest, plaatidest või ettenähes puitastmete paigaldamise valmidust. Trepipiirete täidisena võib kasutada pulktäidist, võrku või klaasi.
Metalltrepid ning käsipuud viimistletakse vastavalt tellija soovile, kas pulber- või epoksiidvärviga, välistingimustes kasutatavad metallkonstruktsioonid läbivad eelnevalt galvaniseerimise.

Varikatused

Meie poolt toodetavad varikatused on lisaks otstarbekusele ka nägusad ja põnevate lahendustega. Varikatused viimistletakse vastavalt tellija soovile, kas pulber- või epoksiidvärviga, välistingimustes kasutatavad metallkonstruktsioonid läbivad eelnevalt galvaniseerimise.
Läheneme personaalselt iga kliendi vajadustele ja soovidele.

Vaata pilte metallkonstruktisoonidest

    Küsi lisa