• Teenused

Pulbervärvimine ja tsinkimine

Alates märtsist 2012 pakub Temeko Metall OÜ ka pulbervärvimise teenust. Oleme kasutusele võtnud uue suuremõõtmelise värviahju, mis mahutab detaile mõõtmetega: pikkus 5800 mm, laius 2000 mm, kõrgus 2000 mm. Sõltuvalt detailide eripärast on võimalik värvida ka suurema-gabariidilisi tooteid.

Värvidest kasutame kõrgekvaliteedilisi DuPont-i pulbervärve. Soovitame oma klientidele struktuurset pulbervärvi, kuna struktuur peidab toodete võimalikud pinna konarused ja defektid. Sileda värvi puhul peab olema aluspind ideaalselt sile.

Välitingimustesse paigaldatavate toodete puhul soovitame kindlasti eelnevat tsinkkruntimist. Kvaliteetse alternatiivina kuumtsinkimisele pakume metalli katmist galvaniseerimisvedelikuga ZINGA.  Aktiivse koostisega ZINGA tagab metallpinna katoodkaitse, mis vastab ISO 12944-6 ja NORSOK M-501 süsteemi kohaselt keskkonnaklassidele C4 ja C5 nõuetele. Tsinkkruntimine pole vajalik kuumtsingitud toodete ja alumiiniumi puhul.

Hooldusteenused

Paigaldusmeeskonna väljakutse ja töötunni hind sõltub objekti asukohast ja töö keerukusest. Orienteeruv hind on 45.- €/ tunnis, millele lisandub käibemaks.

Tööaja arvestus algab väljasõidu hetkest Temeko Metall OÜ asukohast (Hoiu 7a, Laagri alevik, Harjumaa) ja toimub 0,5h täpsusega.

Küsi lisa